• Wpisów: 21
  • Średnio co: 100 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 07:36
  • Licznik odwiedzin: 4 708 / 2219 dni
 
this-is-us
 
-Możesz włożyć go głębiej? Ugh.-Powiedział Harry.
-Nie mogę! Nie da się!-Powiedziałam surowo.
-Zepnij tyłek i zliż szybciej tego cholernego lizaka! Niall  zaraz przyjdzie.-Zaśmiał się Harry patrząc mi w oczy. Już nie było poważnie tylko śmiesznie.
-Przecież staram się. Nie schowam go bo jest dobry!-Uśmiechnęłam się szeroko i zaczęłam lizać lizaka (dziwnie brzmi o.O). Harry przyglądał mi się uważnie i z uśmiechem. Chyba był tej zamyślony a ja mogłam sobie wyobrazić jakie myśli nim władały.
-Niall idzie! Zjedz go!-Wyrwał się Harry, okazało się że powiedział tak specjalnie a ja głupia lizaka rzuciłam za siebie.
-Debil!-Znów powiedziałam surowym głosem.
-Też Cię kocham.-Uśmiechnął się Harry. Idealnie było widać jego dołeczki w policzkach. Czy jest coś lepszego od tego widoku? Jak na tą chwilę wątpię.
-Tak naprawdę to Niall jednak nie przyjdzie. Wysłał mi sms'a więc cały dzień spędzimy razem.
Oparta o drzewo czułam jak Harry się opierał się swoim ciałem o moje. Jego słodki oddech..upiłam się nim. Zaczął mnie całować delikatnie w usta, chyba najdelikatniej jak potrafił. Ludzie przechodzili obok nas zupełnie normalnie chociaż było kilka gapiów. Całował mnie w sumie z takim uśmiechem, dało się to wyczuć. Kiedy skończyliśmy, poszliśmy jeszcze na spacer.
-Urodziłem się po to, żeby Ci powiedzieć jak bardzo cię kocham.-Romantycznie! Serce zaczęło mi bić szybciej. Harry trzymał mnie za rękę że zrobiło mi się aż ciepło.
-Strasznie romantyczny jesteś.-Uśmiechnęłam się szeroko a on to odwzajemnił.

[...]

Po spacerze wylądowaliśmy w kinie. Nie pamiętam dokładnie tytułu lecz był on bardzo emocjonujący i tuliłam się chyba ze strachu do Harry'ego.
Siedzieliśmy tak w objęciach. Co róż ja go karmiłam popcornem to on mnie.
Po skończonym filmie udaliśmy się do domu.
Cudownie jest mieć kogoś takiego przy sobie, kogoś równie wspaniałego jak Harry. Ideały nie istnieją? Pff, ale Harry tak!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego