• Wpisów: 21
  • Średnio co: 93 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 07:36
  • Licznik odwiedzin: 4 456 / 2065 dni
 
this-is-us
 
Miałam wszystkiego dość. Rodziców, rodzeństwa, przyjaciół, szkoły i mojego życia. Postanowiłam zrobić coś szalonego. Kupiłam bilet na samolot do Londynu zupełnie nic nie mówiąc dla rodziny i przyjaciół. To była niezła przygoda.
Chodziłam jak zabłąkana po ulicach Londynu i tylko przypatrywałam się ludziom. Byłam trochę przerażona ale to była dobra zabawa.
W pewnym momencie zauważyłam wysokiego, brązowookiego, ciemnowłosego chłopaka. Przykuł moją uwagę, skądś go znałam ale nie wiedziałam skąd. Stał koło jubilera co mnie jeszcze bardziej zaciekawiło.
Chciałam go jakoś podejść więc starałam się przejść seksownie. Nie wyszło seksownie tylko tak jak na złość, źle bo niechcący przewróciłam się na chłopaka. Miał dobry refleks więc szybko mnie złapał.
-Ojej, hej.-Powiedziałam i się uśmiechnęłam. Chłopak spojrzał mi w oczy ale po chwili odwrócił wzrok.
-Cześć..-Wycedził. Otrzepałam ubranie i nerwowo zaczęłam spoglądać na niego.
-Jestem...[T.I].-Ponownie się uśmiechnęłam. Cały czas patrzyłam się na nowo poznanego chłopaka.
Uśmiechał się.
-A ja jestem Liam.-Tak! Właśnie w tamtym momencie przypomniałam sobie że jest wokalistą One Direction.
-Ojej! Pewnie myślałeś że będę piszczała na twój widok..-Zaśmiałam się i Liam także.
-Haha, widać ty jesteś inna..i w ogóle..-Zawahał się ale po chwili złapał  mnie za rękę. Poczułam jak serce zaczyna walić mi szybciej. Coraz bardziej przybliżaliśmy się do siebie i wreszcie się przytuliliśmy. Poczułam jak  w naszych  sercach rozpala się ogień. Serce nam obojgu waliło jak szalone.
-Podobasz mi się..-Wydusił to. Czy ja dobrze słyszę? Tylko się uśmiechnęłam i pocałowałam go w policzek.
-Liam...ty mi też.-Tym razem zrobiliśmy coś odważniejszego, pocałowaliśmy się w usta.

[...]

Miesiąc od naszego spotkania. Mówi się że miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje..a jednak istnieje. Mnie i Liama naprawdę postrzeliła strzała amora. To cudowne uczucie..i on jest cudowny. Jesteśmy szczęśliwi.

Nie możesz dodać komentarza.